پروکسی تلگرام

یکی از پول ساز ترین روش های درآمد از تلگرام ساخت پروکسی تلگرام, شما میتوانید از این روش به چندین شیوه درآمد کسب کنید و تنها چیزی که نیاز دارید کمی سرمایه و دانش ساخت پروکسی تلگرام میخواد.

شما میتوانید در تلگرام یک کانال ایجاد کیند که فعالیت در اشتراک گذاری پروکسی تلگرام است و چندین تا پروکسی ایجاد کنید و در جا های مختلف پخش کنید و کانال اسپانسرینگ پروکسی رو هم کانال خودتون رو بگذارید. بعد از افزایش کاربران پروکسی تان شما شاهد این هستید که ممبر های کانالتون بالا میرود و بسیار ساده دارید دارید ممبر جذب میکنید.

حالا سوال اینجاست که روش درامد از تلگرام به این شیوه چگونه است؟ من میگم شما بشمارید . اول اینکه شما با افزایش ممبر کانال تلگرامتون میتونید تبلیغ بگیرید و بزارید کانالتون و از این روش پول دربیارید, دوم اینکه شما میتوانید پول بگرید پروکسی بقیه افراد بزارید کانالتون و بازم پول بگرید, سوم اینکه شما میتونید پروکسی هایی که ساختید اجاره بدید که بخش سود سازش همینه . شما با تعویض کانال اسپانسرینگ پروکسی تون میتوانید به بقیه پروکسی کانال ها پروکسی اجاره بدید اینقدر جذب ممبر کانال با این روش راحته برخی ها رو میشناسم ساعتی 200 هزار تومن پروکسی اجاره میدم خودم جزو همین افراد هستم.

اگر شما یک پروکسی با 200 هزار یوزر  داشته باشید میتوانید ماهانه ده میلیون تومن کسب درآمد کنید و این روش صدرصد تضمینی است .

منبع : آکادمی کسب و کار

کسب درآمد از پروکسی تلگرام

رقص گوگل (Google Dance) چیست؟ - نقش گوگل دنس در سئو

پروکسی ,کانال ,تلگرام ,روش ,میتوانید ,ممبر ,پروکسی تلگرام ,این روش ,کنید و ,اینکه شما ,شما میتوانید ,کانال اسپانسرینگ پروکسی ,ساخت پروکسی تلگرام

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

WINTER BEAR همیار فرایند کسب و کار خررید بهترین هدیه و کادو گوزن بازشناسی میهن پاتوق بهترین ضدعفونی کننده های صنعتی و خانگی تبریز موزیک hamkaransystem فیزیوتراپی در منزل